Finanční poradci

Finanční poradci

Pokud jste si přišli zjistit něco o našich finančních poradcích, tak jste na tom správném místě. Máme naději, že v následujících řádcích se vám alespoň trochu naši finanční poradci a společnost přiblíží.

Naše historie a současnost

Českomoravská hypoteční a.s. začala působit na trhu od roku 2019. Založili ji zkušení finanční poradci, kteří na tomto trhu působí více než 10 let.  Své znalosti a odborná pole působnosti ve finanční oblasti chtěli využít ku prospěchu ostatních lidí. Právě proto byla společnost založena s cílem poskytovat nejen kvalitní finanční služby pro klienty, ale i odbornou pomoc v této oblasti.

Avšak už při vzniku naší společnosti jsme se nechtěli spokojit s holým minimem. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že se budeme dále vyvíjet a rozvíjet naše znalosti, abychom rozšířili nabídku našich nabízených služeb. Jedině tímto způsobem můžeme dosáhnout toho, že vám budeme schopni ještě lépe vyhovět, porozumět a pomoct ať už ve stávajících, nebo i v nových oblastech tohoto oboru. Jako společnost možná nepůsobíme na trhu tak dlouho, jako konkurence, ale během této doby jsme si vydobyli pověst spolehlivého partnera. Partnera nejen pro ty, kteří hledají stabilní a přizpůsobivé řešení nejen v oblasti bydlení, ale i v oblasti pojištění, spoření a financí.

Finanční poradci a naše služby

Zásluhou dlouholetého sběru zkušeností, informací a odbornosti jsou vám naši finanční poradci schopni poskytnout širokou škálu zprostředkování produktů a služeb, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klientů.  Mezi tyto produkty a služby můžeme zařadit například finanční poradenské služby spojené se získáním nové hypotéky na míru vašim potřebám. Dále můžete s našimi finančními poradci konzultovat rychlé a snadné řešení refinancování již existujících hypoték. Naše odbornost není však zaměřena pouze na hypotéky, jsme vám schopni pomoci i v oblasti pojištění, úvěrů či investic. V rámci služby pojištění vám budou naši finanční poradci nápomocní při výběru pojištění na míru tak, aby se předešlo nemilým událostem. V rámci služby úvěry se vám budeme snažit pomoct získat finanční prostředky s jasnými a maximálně pro vás výhodnými podmínkami.  Jsme hrdí na naše postavení v oblasti financí a stojíme si za důsledností, pečlivostí a spolehlivostí, které jsou u nás samozřejmostí.

5 000+

počet smluv

Českomoravská hypoteční a.s. domeček

3,5 mld Kč

zprostředkovaných úvěrů

2 000+

spokojených klientů

Josef Březina finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Josef Březina, MBA

Pobočka: Ostrava

Telefon: +420 720 545 700

Email: brezina@cmhas.cz

Web: www.brezina-finance.cz

František Koubek finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Mgr. František Koubek

Pobočka: Praha, Brno

Telefon: +420 732 284 358

Email: koubek@cmhas.cz

Web: www.koubekfinance.cz

Dominik Brevčinský finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Bc. Dominik Brevčinský

Pobočka: Ostrava

Telefon: +420 732 247 887

Email: brevcinsky@cmhas.cz

Matěj Sehnal finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Ing. Matěj Sehnal, MBA, DiS.

Pobočka: Olomouc

Telefon: +420 588 288 425

Email: sehnal@cmhas.cz

Web: www.matejsehnal.finance

Radim Tabášek finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Bc. Radim Tabášek, MBA

Pobočka: Ostrava

Telefon: +420 730 968 267

Email: tabasek@cmhas.cz

Web: www.finance-tabasek.cz

Kvido Šimáček finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Kvido Šimáček

Pobočka: Brno

Telefon: +420 607 590 865

Email: simacek@cmhas.cz

Web: www.simacekfinance.cz

Lukáš Vašák finanční poradce Českomoravské hypoteční a.s.
Lukáš Vašák, MBA

Pobočka: Ostrava

Telefon: +420 555 444 320

Email: vasak@cmhas.cz

Web: www.vasak-finance.cz

Zaujali jsme vás?

Jestliže vás naše služby a finanční poradci zaujali, neváhejte se podívat na náš kontakt a domluvit si s námi schůzku. Rádi vám s vaším finančním problémem pomůžeme a budeme se na vás těšit.