Finanční poradenství

Finanční poradenství se může stát skvělým nástrojem, který vám může být velmi nápomocen pro dosažení vaší finanční stability či dosažení dlouhodobých finančních cílů a vizí. V Českomoravské hypoteční a.s. máme k dispozici finanční poradce, kteří jsou zde pro vás, aby vám pomohli udělat pouze ta správná rozhodnutí, jež vedou k slibné a prosperující budoucnosti bez zbytečných starostí.

Co vše vám můžeme nabídnout?
  • Finanční plánování na míru:

Každý klient má své individuální finanční potřeby, cíle a vize. My se snažíme pomoci našim klientům vybudovat personalizované finanční plány, které jsou přizpůsobeny jejich individuálním situacím a cílům. Naše poradenské služby zahrnují analýzu současné finanční situace klienta, identifikaci cílů, možnosti financování a navržení strategií.

  • Poradenství v oblasti investic:

Implementací našich dlouholetých zkušeností a odborného know-how v oblasti investic se snažíme poskytnout našim klientům kvalitní investiční poradenství. Náš investiční poradce vám pomůže porozumět různým investičním možnostem, analyzovat rizika a potenciální výnosy a vybrat ty nejvhodnější investiční strategie pro jejich potřeby.

  • Plánování do budoucna – důchod a pojištění:

Důchodové plánování je důležitou součástí finančního plánování každého jednotlivce. Pomáháme našim klientům plánovat svůj důchod tak, aby měli finanční jistotu v pozdějším věku. Navíc nabízíme poradenství ohledně životního a majetkového pojištění, aby naši klienti měli zajištěnou ochranu svých finančních zájmů.

  • Předání hodnotných informací:

Věříme, že dobře informovaný klient je schopen lépe nakládat se svými financemi a dosahovat lepších výsledků. Právě proto poskytujeme našim klientům školení a vzdělávací materiály, abychom je lépe seznámili s principy finančního plánování, investování, refinancování hypotéky aj.

Proč je pro vás výhodné využít finanční poradenství? 

V naší Českomoravské hypoteční a.s. si zakládáme na poskytování kvalitních služeb, které zajistí v ideálním případě celoživotní spolupráci našich finančních poradců s našimi klienty. Pojďme se společně podívat, co vše můžete získat při spolupráci s našimi finančními poradci.

  • Finanční poradenství: Ještě, než vám poskytneme rady, jak nakládat se svými financemi, nejprve si vás vyslechneme a na základě toho sestavíme analýzu vaší finanční situace a cílů. 
  • Hypotézy/predikce: Naši finanční poradci se po analýze vaší finanční situace budou snažit vytvořit modelové situace a s nimi spjaté možnosti řešení, tak abyste byli připraveni na vše. Díky těmto krokům zvládnete levou zadní případný výpadek příjmu či zhodnocení úspor na penzi. 
  • Péče o klienta: Naše společnost klade důraz na dostatečnou komunikaci, otevřenost a příjemný přístup ke svým klientům.
  • Lidský přístup: V naší společnosti si zakládáme na dodržování lidského a rovnocenného přístupu k našim klientům.  Věříme, že dodržením těchto hlavních zásad se můžeme stát doživotními partnery ve finanční sféře.
Finanční poradenství u Čmhas

Jak to vše bude probíhat?

Navýšení hypotéky Českomoravská hypoteční a.s.

1. Analýza možností a cílů

Nejprve si shromáždíme potřebné informace o vaší finanční situaci a možnostech, které následně zanalyzujeme, abychom vám byli schopni předložit návrh konkrétního finančního plánu.

Úvěry Českomoravská hypoteční a.s.

2. Schválení či případné úpravy finančního plánu

Naši finanční poradci vám po důkladné analýze budou schopni představit návrh vašeho finančního plánu, který buď vy jako klient schválíte či odmítnete. Nemusíte se obávat, nikdo vás do ničeho nutit nebude.

Nová hypotéka Českomoravská hypoteční a.s.

3. Pravidelné schůzky a kontroly

V případě vzniku jakékoliv změny, týkající se vašeho finančního zdraví, vám jsou naše služby a poradci k dispozici. Provedeme běžnou kontrolu vašeho finančního plánu, případně zvážíme jiné možnosti naplnění vašich cílů.

Refinancování hypotéky Českomoravská hypoteční a.s.

4. Máme hotovo!

Vše máme hotovo! Jednoduší už to snad ani být nemůže. Nyní si můžete být jistí, že vás již nic nemůže ve sféře financí zaskočit.

Srdečně doufáme, že se vám náš článek na téma finanční poradenství líbil a informace v něm obsažené byly pro vás užitečné. V případě jakýchkoliv dotazů či problémů se na nás neváhejte obrátit. Na našich webových stránkách v sekci Kontakt naleznete všechny možnosti spojení se s námi a našimi finančními poradci. Rádi vám se vším pomůžeme či poradíme. Těšíme se na naši společnou budoucí spolupráci, vaše Českomoravská hypoteční a.s.