Úvěr pro firmu

V dnešní době je pro mnoho firem klíčové mít přístup k finančním prostředkům, které umožní růst, investice do rozvoje nebo dokonce překonání krizových situací. Kde na to však vzít peníze? Jedním z hlavních nástrojů pro zajištění finanční stability je úvěr pro firmu.

Nejdůležitější podklady, které jsou prvotní pro získání úvěru pro firmu je podnikatelský plán a daňové přiznání spolu s rozvahou a výkazy zisku a ztrát. Máte-li skvělý nápad na podnikatelský plán, budeme jen rádi, pokud vám budeme moct být nápomocní v jeho realizaci.  Pokud budete chtít schválení podpořit, budeme rádi, když nám přednesete nejen svou vizi, ale také přibližnou výměru počátečních nákladů či číselný podklad, jak předpokládáte, že se vám na trhu bude dařit.

 

Na co nejčastěji je možné využít úvěr pro firmu?

Investice do růstu

Pokud jste začínající firma, dost možná budete potřebovat právě úvěr pro firmu. Každý, kdo s podnikáním začínal, vám potvrdí, jak těžké začátky jsou. Budete potřebovat nakoupit vybavení, pronajmout či jinak zařídit provozní prostory, najmout zaměstnance atd. Budete se taktéž potřebovat zviditelnit, reklamy, bannery či on-line inzerce budou tedy nezbytné. Nemusíte se však bát, naši finanční poradci jsou tady od toho, abyste s nimi mohli všechny náležitosti a cíle pořešit.

 

Zajištění provozního kapitálu

Pod tímto pojmem se rozumí oběžná aktiva společnosti a skládá se hlavně z krátkodobých pohledávek či zásob. Pracovní se mu říká proto, že neustále ,,pracuje“, čili cirkuluje. Provozní úvěr se stará o to, abyste měli finanční jistotu při nečekaných výdajích či v době překlenovacího období mezi splatnostmi faktur. Lze jej také využít na nákup materiálů a zásob.

 

Nákup nemovitostí

K tomuto kroku se dříve či později dostanete. Ať už jste v business světě zajetí a chcete přejít z pronájmu do vlastní nemovitosti, začínáte a chcete rovnou do svých prostor, nebo je potřebujete jen rozšířit, nákup nemovitosti s námi zvládnete naprosto s přehledem. Doporučíme vám odborníka, který vám pomůže například s posouzením technického stavu budovy.

 

Neúčelový úvěr

Neúčelové úvěry spočívají v tom, že nemusíte udávat důvod, na co je potřebujete. Jedná se tedy o rychlé a jednoduché financování vašich firemních potřeb.

 

Nákup vozidla

V některých firmách je klíčové být mobilní, žádat však po zaměstnancích, aby používali vlastní vozidla, není to nejideálnější. Pokud navíc vaše firma bude zaměřena na manuální práci, jako zedničina, tesařina aj. je velmi pravděpodobné, že budete potřebovat nejméně dodávku. Polepy s reklamou vaší firmy jsou také velmi žádoucí, a přesně proto je firemní vozidlo či flotila nutností, se kterou vám rádi pomůžeme.

Úvěr pro firmu - sjednání

S námi to zvládnete!

Pokud vaše firma potřebuje získat finanční prostředky, tak se na nás neváhejte obrátit. Podívejte se na náš kontakt a ozvěte se nám. S námi zvládnete veškeré vaše výdaje.