Úvěry online

V dnešní době je pro mnoho lidí důležité mít přístup k finančním prostředkům, které mohou pomoci v řešení krátkodobých potřeb, financování projektů nebo prostě jen k vyrovnání nečekaných výdajů. Právě proto se úvěry online stávají stále populárnější možností.

Hlavní výhodou online úvěrů je rychlé vyřízení z pohodlí domova, povětšinou je toto vyřízení zdarma, stejně tak jako vedení půjčky. Pokud tedy v blízkosti svého domova nemáte žádnou pobočku a nutně potřebujete peníze na nečekané výdaje, úvěry online jsou sázkou na jistotu. Pokud budete mít nějaké dotazy, naši finanční poradci jsou vám k dispozici.

Úvěry online – jaké typy existují

 

Krátkodobé půjčky

Krátkodobé úvěry online jsou určeny na pokrytí krátkodobých finančních potřeb, jako jsou nečekané výdaje nebo nedostatek finančních prostředků do další výplaty. Hodí se pro půjčení menšího obnosu peněz, př. pár tisíc korun, a jejich doba splatnosti bývá do 12 měsíců. Nevýhodami jsou poté vyšší úrokové sazby. Nevyhnete se ani ověřování bonity či potvrzení příjmu.

 

Osobní úvěry online

Osobní úvěry online mohou být použity na širokou škálu účelů, od konsolidace dluhů po financování cestování či nákupů. Doba jejich splatnosti začíná na horní hranici krátkodobých úvěrů, čili na 12 měsících, a horní hranice splatnosti je přibližně do 10 let. Zpravidla se tedy jedná o neúčelové půjčky, které se dají použít na různé věci, a bance nemusíte dokládat, na co půjčku hodláte využít.

 

Revolvingové úvěry

Tyto úvěry umožňují klientům čerpat finance podle potřeby až do stanoveného limitu, čímž poskytují flexibilitu využívání finančních prostředků. Tento úvěr se automaticky obnovuje, tudíž si jej nemusíte opakovaně sjednávat. Sjednává se většinou na dobu jednoho roku, typem se tedy jedná o krátkodobý úvěr. Řadí se také mezi bezúčelové typy, nemusíte tedy dokládat, na co peníze použijete. Pokud peníze, které máte k dispozici, nečerpáte, tak ani neplatíte žádné splátky. Ani tady se však nevyhnete prokázání, že jste schopni úvěr splácet.

 

Online hypotéka

Hyponation, projekt, který si dal za cíl zdigitalizovat žádost o hypotéku, a s ní spojené vyřizování dokumentů. V současné době je pouze ve fázi přípravy, tudíž si momentálně o hypotéku budete muset zažádat osobně a všechny potřebné úřady a instituce obejít pěšky. Zatím je tady pro vás naše hypoteční kalkulačka, kde si hypotéku v klidu spočítáte a obratem se s vámi spojí jeden z našich finančních poradců. Refinancování hypotéky je také jedna z věcí, kterou s vámi rádi probereme. V následujících letech už se však i tento typ úvěru zařadí do kategorie úvěry online.

Úvěry online - sjednání z pohodlí domova

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Naši specialisté jsou schopni pomoci klientům s vyřízením jakéhokoliv úvěru formou online, kdy klient může řešit z pohodlí domova a nemusí tak jezdit osobně do banky. Pokud byste měli zájem o konzultaci či měli jiné dotazy, neváhejte se podívat na sekci kontakt, kde na nás najdete spojení. Budeme se na vás těšit!