Úvěry

Úvěry můžeme definovat jako půjčení peněz bankovní či nebankovní společnosti, přičemž splácení dlužníkem probíhá obvykle v několika pravidelných splátkách, s nimiž je obvykle spojený úrok v určité výši jako odměna pro věřitele za poskytnutí úvěru. Na trhu existuje mnoho různých typů úvěrů ve kterých se dá lehce ztratit.

My vás v tom nenecháme samotné!

Nemusíte se však obávat, že bychom vás v tom nechali samotné. Českomoravská hypoteční a.s. je přední zprostředkovatelskou společností nejen v oblasti úvěrů, ale také hypoték či investic. V následujících řádcích se vás pokusíme provést tímto tématem a s případnými dotazy se klidně můžete obrátit na naše poradce, kteří vám se vším mile rádi pomohou.

Jaká je nabídka našich úvěrů?

V naší Českomoravské hypoteční a.s. vám můžeme nabídnout hned několik typů úvěrů, každý s jiným účelem. Pojďme se tedy společně podívat, jaké úvěry si  můžete u nás sjednat.

 • Hypoteční úvěry:

Našim klientům se snažíme zprostředkovat širokou škálu hypotečních úvěrů, a to především na financování nemovitostí. Priority našich klientů stavíme na přední příčky, a právě proto vám naši poradci při předem sjednané schůzce rádi pomohou najít úvěr s těmi nejvýhodnějšími podmínkami.

 • Spotřebitelské úvěry:

Nabídnout vám taktéž můžeme spotřebitelské úvěry, jež poskytujeme soukromým osobám, a to ať už účelové či neúčelové. Nejčastěji si naši klienti s pomocí tohoto úvěru uhradí například nákup automobilu, renovaci domova či jiné spotřební zboží a služby.

 • Podnikatelské úvěry:

U nás samozřejmě naleznete nejenom úvěry pro soukromé osoby, ale také pro OSVČ, podnikatele a firmy, pro které jsme právě zřídili možnost sjednat nejen úvěr na podnikání, ale také úvěr pro firmu. Podnikatelské úvěry lze rozdělit na dva typy: na investiční a provozní. Investiční úvěry jsou určeny především na rozšíření podnikání, například na pořízení strojů, potřebné technologie, … Provozní úvěry slouží k finančnímu pokrytí běžného provozu firmy, například na nákup materiálu či zboží nebo k provozu výroby.

 • Úvěry ze stavebního spoření:

Tyto úvěry jsou snadno dosažitelné téměř pro každého a jejich pořízení s sebou přináší mnoho výhod. Tohoto úvěru může využít každý, kdo má založené stavební spoření, na kterém si pravidelně spoří alespoň dva roky. Mezi další výhody můžeme zařadit neměnnou splátku úvěru, předčasné splacení zdarma, dobu splácení si můžete s naší pomocí upravit dle vašich preferencí a možností. Z tohoto úvěru si můžete zafinancovat například pořízení či rekonstrukci vašeho bydlení.

Proč je pro vás výhodné si u nás uzavřít úvěr? 

S pomocí našich poradců se vám snažíme vždy a všude poskytnout jen ty nejkvalitnější služby s ideou celoživotní spolupráce s vámi, jakožto našimi věrnými klienty. Věříme, že skloubením profesionálního přístupu s transparentností a férovým jednáním jsme pro vás tím nejlepším partnerem nejen na uzavření úvěrů, ale také při refinancování hypotéky, financování, případně pro sjednané úvěry online či nákup nemovitosti.

Úvěry u ČMHAS
 • Profesionální poradenství: Naši finanční poradci poskytují našim klientům individuální poradenství a pomoc při výběru nejlepšího úvěru podle jejich potřeb a finančních možností.
 • Široká síť partnerů: Snažíme se udržovat blízké kontakty s řadou finančních institucí, což nám umožňuje nabídnout našim klientům více možností a bezkonkurenční úrokové sazby, tak abychom uspokojili nejen nás, ale také vás.
 • Rychlé vyřízení: Snažíme se udržet krok s digitalizací, a tak naše moderní online platforma umožňuje rychlé vyřízení žádostí a schvalování úvěrů. To však neznamená, že se z našich služeb vytrácí osobní setkání.
 • Transparentní a férové jednání: Naší hlavní prioritou je poskytovat klientům transparentní informace a nabídnout férové jednání během celého procesu zprostředkování úvěru.

A jaký vlastně bude průběh?

 • Kontaktujte nás: Můžete se s námi spojit online nebo telefonicky a prokonzultovat s našimi poradci své potřeby a vize. Neostýchejte si taktéž sjednat schůzku na nějaké naši pobočce a sejít se s našimi poradci osobně.
 • Vyberte si úvěr: Naši finanční poradci vám pomohou najít nejlepší úvěrovou nabídku na základě vašich finančních možností a představ. Zhotovíme vám kalkulace a možné scénáře, které vám mohou být nápomocny při rozhodování.
 • Společně uzavřeme úvěr: Společnými silami vám sjednáme úvěr šitý na míru, s pomocí něhož si splníte své sny či cíle.

Srdečně doufáme, že se vám náš článek líbil a vzbudil ve vás zájem se setkat s našimi odborníky na finance.  V případě jakýchkoliv dotazů či problémů se na nás neváhejte obrátit. Na našich webových stránkách v sekci Kontakt naleznete všechny možnosti spojení se s námi a našimi finančními poradci. Rádi vám se vším pomůžeme či poradíme. Těšíme se na naši společnou budoucí spolupráci, vaše Českomoravská hypoteční a.s.